Rekrutacja na nowy rok akademicki 2019-2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

wzorem lat poprzednich informujemy, iż z dniem 01.08.2019 r. PODNiPPP w Złotoryi rozpoczyna rekrutację na trzysemestralne ( w tym jeden semestr online) studia podyplomowe na wszystkich kierunkach pedagogicznych oraz studia zaoczne jednolite lub dwustopniowe we współpracy z Wyższą Szkołą Nauk Pedagogicznych w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która znajduje się na stronie  internetowej www.podnzlotoryja.pl w zakładce „Studia podyplomowe”.

Ze swojej strony oferujemy wysoką jakość kształcenia, profesjonalizm, dostęp do szerokiej bazy materiałów dydaktycznych  oraz dogodny system zjazdów, które będą odbywać się 2x w miesiącu w soboty. 


Pierwszy zjazd zaplanowany jest na drugą połowę października 2019r. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać na stronie  internetowej www.podnzlotoryja.pl w zakładce „Studia podyplomowe- dokumenty”.
Do dokumentów należy dołączyć kopie dyplomu ukończenie studiów  I lub II stopnia. Uczelnia oferuje dogodnie warunki płatności czesnego dopasowane do indywidualnych potrzeb studenta. W przypadku wyboru 2 kierunków na drugi udzielany jest rabat 50%.

Zachęcamy do skorzystania z oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny  - numer telefonu 8783549 lub mailowy sekretariat@podnzlotoryja,pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie