Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej

Przejdź do - Dzień Edukacji Narodowej

Zgodnie z tradycją z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniający się pedagodzy i pracownicy oświaty zostali w dniu 17.10.2018r. w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy nagrodzeni i uhonorowani różnymi odznaczeniami  przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka. W gronie tym  nie zabrakło również pracowników PODNiPPP w Złotoryi. Z naszej Placówki odznaczono Medalem Komisji Edukacji Narodowej p. Marię Wojciechowską oraz dyr. Kazimierza Karsta.

         Odznaczenie to otrzymują pracownicy oświaty za długoletnią pracę i szczególne osiągnięcia.

         Odznaczonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i w życiu prywatnym.

 

Fot. e-legnickie.pl

18 października 2018


Czytaj więcej o: Dzień Edukacji Narodowej

TARGI EDUKACYJNO – ZAWODOWE

Przejdź do - TARGI EDUKACYJNO – ZAWODOWE

Ogólnopolski Tydzień Kariery, podobnie jak w latach ubiegłych, rozpoczął się  Targami Edukacyjno  – Zawodowymi zorganizowanymi przez Powiatowy Urząd Pracy dnia 16.10.2018r. w Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi, na których swoją  ofertę przedstawiło 28 wystawców, w tym lokalni pracodawcy i firmy spoza Złotoryi.W trakcie tego przedsięwzięcia  młodzież i dzieci szkół naszego powiatu mogły  zapoznać się również z ofertami uczelni wyższych oraz dowiedzieć się o rozmaitych projektach unijnych skierowanych do konkretnych grup wiekowych.

 

18 października 2018


Czytaj więcej o: TARGI EDUKACYJNO – ZAWODOWE

Życzenia

12 października 2018


Czytaj więcej o: Życzenia

Informacja

Szanowni Państwo,

informujemy, iż 20.10.2018r. o godz. 9.00 w PODN w Złotoryi, ul. Szkolna 1 nastąpi inauguracja roku akademickiego 2018/2019. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Pierwsze zajęcia na temat „ Zachowania trudne uczniów- strategie postępowania” poprowadzi p. Izabela Sokołowska- Zatorska. Planowany czas zakończenia pierwszego spotkania godz. 15.00- 15.30.

12 października 2018


Czytaj więcej o: Informacja